Vasaros olimpinėms žaidynėms nusileidus Paryžiui ir su jais numatoma 15 milijonų lankytojų, visų žvilgsniai bus nukreipti į Šviesos miestą. Tiems, kurie lankosi, nėra laiko gaišti, kai mėgaujasi miesto gėrimais. Ir kas gali nukreipti jus teisinga kryptimi, jei ne tie, kurie vadovauja Paryžiaus kokteilių kultūrai, kuri vis labiau pastebima? Pasinaudojome kai kuriais talentingiausiais miesto svetingumo profesionalais, kad gautų rekomendacijas, kur rasti Paryžiaus miksologijos olimpiečių.

Bisou

Nicolas Munozas, anksčiau atidaręs populiarų kokteilių barą „Divine“, 2017 m. įkūrė šį tašką madingame Marė kvartale. Bisou greitai tapo Paryžiaus kokteilių scenos pagrindiniu asmeniniu potyriu – be meniu. „Matau, kaip sunkiai mano komanda dirba, kad visi, atvykstantys į Bisou, būtų patenkinti. Tai neabejotinai mano geriausias kokteilių baras Paryžiuje“, – sako baro vadovė Caroline Noirbusson.

Pradėkite pasidalindami savo geriausiu kokteiliu, o tada stebėkite, kaip Bisou barmenai jį sukasi. „Man patinka džinas Martinisudrėkintas citrina ir trupučiu naminio creme fraîche likerio“, – sako Noirbussonas, arba „an Espresso Martini su romu ir kakava“. Tikrame Paryžiaus stiliuje skirkite daug laiko pabūti. „Tai mažas ir judrus baras“, – pažymi Noirbussonas. „Ateik anksti, kad gautum vietą lauke. Ir jei turite kantrybės šiek tiek palaukti, kol šeštadienio vakarą atsisėsite prie baro, tai tikrai puikus pasirodymas!

CopperBay

Įkvėptas Pietų Prancūzijos, „CopperBay“ duris atvėrė 10-ojo rajono širdyje 2014 m. „CopperBay yra kaimynystėje esantis kokteilių baras su Viduržemio jūros atmosfera“, – sako viena iš įkūrėjų Aurélie Panhelleux. Kiekvienas apsilankymas prasideda Mauresque, tradiciniu prancūzų ruošimu pastis, pasaldintu orgeat ir pailgintas vandeniu. Dėl Panhelleux gastronominio fono nuolat besikeičiančiame baro gėrimų meniu dažnai įtraukiami kulinariniai metodai ir tekstūros. Putomis padengtas „Fluffy“ turi saldymedžio skonį su akvavitu, kummeliu, pankolio sėklomis, žvaigždiniu anyžiu ir baltųjų vynuogių sultimis. Ryškių atspalvių Švelnus sujungia romą su džiovintais mangais, šeriu, spanguolių ir skaidrintų žaliųjų citrinų sultimis. Aksominis karis, sirupas, užpiltas lengvais prieskoniais, papildo kokteilį, kad padidintų pusiausvyrą ir gylį.

Kembridžo viešieji namai

Save vadinamas „kokteilių baru“, „The Cambridge Public House“ atidarytas 2019 m., siekiant suderinti neformalią aludės atmosferą su novatoriškais gėrimais ir aukštesniu meistriško kokteilių baro aptarnavimu. Geležinės taburetės, viso kambario ilgio bendruomenės stalas ir „Guinness on draft“ – visa tai dvelkia baru. Tuo tarpu naminiai gazuoti gėrimai ir gėrimai, pavyzdžiui, Vidurnakčio vairuotojas (Gimlet rifas, kuriame naudojamas ruginis viskis su eukalipto ir vetiverijų natomis) pabrėžia komandos pomėgį amatams. Panhelleux teigimu, įkūrėjai Hyacinthe Lescoët ir Hugo Gallou sukūrė barą kaip „barų pramonės ramstį“. Jos populiarumą lemia pasauliniai barmenų perėmimai, įskaitant vietinę meistriškumo klasę. Neseniai tai tapo pirmuoju uždirbusiu baru pasaulyje B Corp statusas. Jei ieškote gėrimo, kuris atitiktų kokteilių baro ir aludės sankirtą, rinkitės „Tiny Martini“ ir „Guinness“ derinį, pataria Panhelleux.

Danico

Itališkame restoranėlyje už aksominės užuolaidos pasislėpęs Danico yra švelnus restorano Julien Ross ir prancūzų miksologo Nico de Soto kalbininkas. Pasak baro vadovo Michelio Frère’o Libotte’o, 45 vietų baras yra „100 procentų atsidavęs mišriam procesui“. Aguona, dar vienas santykinis naujokas į meną orientuoto „Hotel Grand de Voyageurs“ Sen Žermeno rūsyje. Jis priduria, kad Danico „peržengia tiek, kiek gali“, kai reikia peržengti ribas su savo avangardiniais kokteiliais.

Įkvėptas de Soto pasaulinių kelionių, naujausias meniu prasidėjo nuo 12 kokteilių, kuriuose buvo Indonezijos prieskonių ir atogrąžų skonių, įskaitant šaliai būdingo kepimo patiekalo Nasi Goreng rifą. Tada meniu perėjo prie meksikietiškos temos gėrimų, o tada nusileido dabartinėje įkvėpimo šalyje Japonijoje. Išbandykite Onsen Fumito. Šiame natūralių Japonijos karštųjų versmių patiekale yra šitake užpilta sake, sureguliuotos žaliųjų obuolių sultys, sansho pipirų sirupas, dūminė Inoki arbata ir tamari trauktinė. „Chanoyu“, įkvėptas japoniškos arbatos ceremonijos tradicijos, apima romą, amaretto ir matcha distiliatą su naminiu migdolų pienu, kad primintų latte. Jis patiekiamas kartu su naminiu migdolų mochi.

Mesures

Newcomer Mesures yra vinilo klausymo juosta, vis populiarėjanti koncepcija, įkvėpta japonų bučiuotis džiazo kavinės. Įsikurkite ir įsijauskite į miesto šurmulį jaukiame bare su aukščiausios kokybės garso sistema. Bendrasavininkas Guillaume’as Castiagnet dirba už baro maišydamas gėrimus, suskirstytus į tris kategorijas: parašai, sezoniniai ir klasika. Tokiuose kūriniuose kaip „Amalthée“, sezoninis kreminis patiekalas, į mezcal ir sake su sausu vermutu sudėti apdegę padrón pipirai ir yuzu kosho (fermentuotas čili pipirų ir yuzu žievelės padažas). oleo saccharum, ir graikiško jogurto lassi, sumaišytą su pipirų mišiniu. Net baro klasika nepateisina lūkesčių. Castiagnet žaidžia su spiritiniais pagrindais, tokiais kaip alyvuogių aliejumi plaunama tekila ir mezcal pagrindu. Margarita.

Eilinė baro dirbanti Panhelleux sako, kad jos lankymas yra Daiquiri namai. Arba ji užsisakys Astobizka – pieno punšą iš aguardiente, rhum agricole, pommeau (šviežio sidro ir kalvadoso mišinio), šerio acto, šaltai virtos kavos ir pieno. „Žinoma, reikia užsisakyti kartu su dešrainiu“, – sako ji. „Turiu pasakyti, kad jie taip pat turi puikų vyno pasirinkimą.

Moonshiner

„Tai mano mėgstamiausia“, – sako Libotte. „Čia rasite patyrusių barmenų iš visos Europos, besimėgaujančių klasika. Paryžiaus atogrąžų barų „Dirty Dick“ ir „L’Orange Mécanique“ komanda atidarė draudimo įkvėptą „Moonshiner“ 2013 m. Da Vito picerijos gale, 11-ajame rajone. Nereiklus ir nuotaikingas, Moonshiner siūlo aukštą profesionalumo lygį, kai kalbama apie jų kokteilius, sako Libotte. Nesvarbu, kaip perpildytas mažas kambarys, tikitės, kad išgersite greitai ir su mažais pokalbiais.

Jis ruošia savo eiti į Senamadiškas, su ruginiu viskiu, bananais užpiltu konjaku, kario lapeliu ir umami-forward sirupu. Atsiverskite paskutinius jų meniu puslapius, kur rasite statinėse brandintų kokteilių, įskaitant klasikinį „Krikštatėvio“ kokteilį „Pop Parrain“. Gėrimas gaminamas su viskio riebalais, išplautais sviestiniais spragėsiais. Papildomas jo sudėtingumas atsiranda dėl Campari su Grand Marnier, kuris papildo standartinį amaretto.





Source link

By admin

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *